Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

2017 m. spalio 20 d.

Gydytojas yra asmuo, kuris saugo jūsų sveikatą ir gyvybę. Tai kilni profesija. Deja, galima susidurti ir su ne visai kilniais poelgiais, kaip įsitikino viena klientė. Šią istoriją aprašo 15min.lt:

Teismų praktikoje advokatei neteko surasti tokio atvejo, kad žmogui, kuris atvyko gydytis savanoriškai, būtų iškeliama baudžiamoji byla ir jis būtų išsiunčiamas priverstinai gydytis. Paprastai tokia poveikio priemonė skiriama, kai žmogus padaro nusikaltimą ar smarkiai sutrikdo viešąją tvarką, pavyzdžiui žmogus gatvėje ką nors užpuola ar sukelia konfliktą namuose.
„Šiuo atveju pacientė pati atvyko į gydymo įstaigą, kuri pagal visas savo vidaus taisykles ir teisinį reglamentavimą privalo užtikrinti jos ir kitų pacientų saugumą, suteikti tinkamas gydymo paslaugas, tikėdamasi sulaukti kvalifikuotos medicininės pagalbos. Pacientė supranta savo sveikatos būklės sudėtingumą, nori gydytis, vykdo visus gydytojų nurodymus, vartoja paskirtus vaistus, dalyvauja visuose užsiėmimuose. Tačiau dėl jos sveikatos būklės nulemto elgesio ji yra patraukiama baudžiamojon atsakomybėn, iš jos atimama teisė pasirinkti gydymo įstaigą, apribojama jos laisvė.
Paprastoje psichiatrijos ligoninėje paciento suvaržymo priemones, kai jis yra pririšamas, galima naudoti tik labai ribotą laiko tarpą per parą ir tas laikas griežtai fiksuojamas. O specializuotoje ligoninėje, kokia yra Rokiškyje, tokių galimybių yra daugiau“, – aiškino pašnekovė.

„Ligoninės vidaus dokumentuose, kurie taikomi visam su pacientais dirbančiam personalui, labai aiškiai nustatyta, kad tokių darbuotojų profesinės rizikos veiksnys yra pavojus nukentėti nuo agresyviai nusiteikusių ir psichiškai nesveikų pacientų. Visi ligoninės darbuotojai dar prieš priimant į darbą yra supažindinami, kokiomis sąlygomis jie turės dirbti, priimti yra instruktuojami, išklauso atitinkamus kursus“.

Advokatė pasakoja, kad visa byla paremta tik pacientus aptarnaujančio ligoninės personalo liudijimais. Kitaip tariant, jos yra ir pareiškėjos ir vienintelės liudytojos, liudijančios viena kitos naudai. Sveikatos sutrikdymai, kurių padarymu kaltinama mergina, taip pat buvo tik atpasakoti – vos viena slaugytoja pateikė išrašą iš medicininių dokumentų. Nors ligoninės patalpos filmuojamos, vaizdo įrašai, iš kurių būtų galima susidaryti objektyvų vaizdą, nėra pateikti.

Skaitykite plačiau.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.