Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

2017 m. lapkričio 24 dieną Žinių radijuje įrašant laidą tema “Kiek versle svarbu teisinės žinios?” (perklausyti galima čia), buvo užsiminta apie didelę advokatų paslaugų kainą Lietuvoje. Nors advokatai dėl paslaugų kainos kritikuojami, tačiau iš tikrųjų Lietuvoje už advokato paslaugas galima sumokėti brangiai, tačiau galima gauti paslaugas ir gerokai pigiau. Įdomu, kad kainos faktorius klientų pasirinkimo nelabai įtakoja – tenka pastebėti, kad neretai už tai permokama.

Kita vertus, reikia turėti galvoje, kad kokybiškas teisinės paslaugos suteikimas nėra tik dokumento teismui ar kitai institucijai surašymas. Ir net kalbant apie procesinių dokumentų parengimą – kam teko bandyti, supras – tai labai specifiniai dokumentai, kurių parengimas yra tik ledkalnio viršūnė, prieš tai turi būti išanalizuotos faktinės aplinkybės, teisinė situacija, surinkti įrodymai, pasirinkta pozicija ir visa tai tinkamai išdėstyta. Neretai reikia įdėti pastangų vien norint tokį dokumentą perskaityti – tai taip pat yra darbas. O kur dar nuolatinis konsultavimas be darbo valandų, operatyvus teisingų sprendimų priėmimas, visų sričių išmanymas, atstovavimas kitose institucijose (susirašinėjimas, informavimas, dokumentų rinkimas ir t.t.), teisės aktų, teismų praktikos analizė ir kita. Tai užima laiko ir yra vertos ne mažiau nei bet kokios kitos paslaugos.

Kita vertus, advokato misija patarti klientui. Į advokatą kreipęsis klientas neturi bijoti nukentėti emociškai, finansiškai ar patirti kitokių neigiamų išgyvenimų. Tai paneigtų advokato misijos prasmę. Deja, taip pasitaiko.

Mes manome, kad klientas neturi bijoti paskambinti savo advokatui, ir apskritai, mokėti už paslaugas galima tik tada, kai aiškiai dėl to susitariama – kada išsiaiškinama problemos esmė, įvertinamos jos išsprendimo galimybės ir būdai, suderinama paslaugų kaina, veiksmų planas, gaunami įgaliojimai veikti.

Kaip manote, kiek turėtų kainuoti advokato paslaugos, pvz., kokia turėtų būti atstovavimo teismo posėdyje kaina?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.