Want create site? With Free visual composer you can do it easy.
 • Kokios teikiamų paslaugų kainos?

  Siekiame, kad klientai pas mus sugrįžtų, todėl siūlome jums išskirtines sąlygas. Mūsų teikiamos pirminės konsultacijos yra nemokamos.
  Garantuojame geras paslaugų kainas:
   Dokumentų rengimas nuo 30 €;
   Atstovavimas teisme nuo 100 €;
   Valandinis darbo tarifas nuo 20 €.
  Tiksli paslaugų kaina priklauso nuo paslaugų pobūdžio – rengiamų dokumentų apimties, ginčo sudėtingumo, vietos ir kitų aplinkybių, tačiau pabrėžiame, kad čia nurodytos kainos yra realios ir nėra marketingo triukas.
  Mūsų tikslas – teikiamų paslaugų kokybė ir prieinamumas, todėl paslaugas teikiame geriausiomis kainomis.
  Taikome lanksčias, klientams patogias atsiskaitymo formas. Galimas atsiskaitymas dalimis.

 • Ar konsultacijos yra mokamos?

  Pirminė konsultacija, kuri teikiama telefonu, ar pirmame susitikime, yra nemokama, nepriklausomai nuo to, ar pasirašoma atstovavimo sutartis ar ne. Visos teikiamos paslaugos yra mokamos tik tada, kada aiškiai su klientu susitariama dėl apmokėjimo formos, dydžio ir teikiamų paslaugų apimties. Konsultacija gali būti mokama, jei nagrinėjamas klausimas yra itin sudėtingas, reikalauja dokumentų rinkimo, ar papildomo aiškinimosi, tačiau tik tokiu atveju, kada su klientu aiškiai susitariama dėl apmokėjimo formos ir dydžio.

 • Ar paslaugos yra papildomai apmokestinamos?

  Mūsų paslaugos neapmokestinamos PVM, todėl papildomai mokėti pridėtinės vertės mokesčio nereikia ir nurodoma kaina yra galutinė.

 • Ar galima susitarti dėl galutinės paslaugų kainos?

  Daugeliu atvejų galima susitarti dėl galutinės paslaugų kainos ir dažnai toks susitarimas klientams yra labiausiai priimtinas.
  Tam tikrais atvejais susitarti dėl teisinių paslaugų kainos prieš pradedant jas teikti nėra įmanoma, nes jų apimtis gali priklausyti nuo priešingos šalies veiksmų ir kitų besikeičiančių aplinkybių. Todėl siekiant teikiamas paslaugas suteikti kuo kokybiškesnes, kartais tokį susitarimą reikia keisti – priklausomai nuo pasikeitusio paslaugų poreikio – vertę padidinti ar sumažinti. Visais atvejais tam reikalingas kliento pritarimas.

 • Ar būtina pasirašyti atstovavimo sutartį?

  Advokatas klientą gali atstovauti tik galiojančios atstovavimo sutarties pagrindu. Tad sutartis yra tarsi savotiškas kliento įgaliojimas, kuris pateikiamas teismui ir, jei reikia, kitoms institucijoms. Atstovavimo sutartis nėra skirta klientą „pririšti“ prie advokato, šią sutartį klientas gali bet kada nutraukti.

 • Ar advokatui suteiktai informacijai taikomi konfidencialumo reikalavimai?

  Tarp advokato ir jo kliento pasitikėjimas yra būtinas, kitaip atstovavimo paslaugų teikti neįmanoma. Kadangi klientas advokatui turi patikėti dalykus, kurių nepatikėtų kitiems, konfidencialumo garantavimas yra būtina sąlyga. Konfidencialumas yra pirmiausia ir svarbiausia advokato teisė ir pareiga. Šią pareigą nustato ir LR advokatūros įstatymo 39 str. 1 d. 3 p.
  Advokatūros įstatymas numato advokato veiklos garantijas, nustatančias draudimus apžiūrėti, tikrinti ar paimti advokato veiklos dokumentus ar laikmenas, kuriuose yra jo veiklos duomenų, tikrinti pašto siuntas, klausytis telefoninių pokalbių, kontroliuoti kitą telekomunikacijų tinklais perduodamą informaciją ir kitokį susižinojimą ar veiksmus.

 • Ar norint kreiptis būtina registracija?

  Mes sau keliame aukštus etikos ir bendravimo reikalavimus, siekiame, kad kliento ir jo advokato bendravimas būtų malonus, konkretus ir rezultatyvus. Prašome kreiptis jums patogiu būdu ir laiku.

 • Ar norint pasitarti, būtina atvykti į advokato kontorą?

  Savo paslaugas teikiame operatyviai ir mažiausiomis sąnaudomis. Kada įmanoma, reikalingus veiksmus siekiame atlikti elektroninėmis priemonėmis.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.